PRODUKTY

Asfaltové pásy sú jednými zo základných izolačných stavebných materiálov. Väčšina z nich sa aplikuje formou nahrievania plameňom, iné sa upevňujú klincami. Rozdiely, v na prvý pohľad takmer identických produktoch, sú najmä v ich vlastnostiach,  použitých materiáloch a predmetu určenia. Samozrejme, zabúdať nemožno ani na cenu.

Hydroizoláciu základov domu by ste rozhodne nemali podceniť. Jej úlohou je zabrániť prenikaniu vody do rodinného domu, v hre je teda komfort a zdravie celej rodiny. Na hydroizolácii základov sa neoplatí šetriť. Cena hydroizolácie spodnej stavby tvorí síce len nepatrné percento z celkovej ceny stavby, ale v prípade poruchy hydroizolácie sú náklady na jej opravu priveľmi vysoké.

Profesionálnym ošetrením dreva zaistíme, že drahá rekonštrukcia strechy sa Vás už nebude týkať. Po našej práci je drevo ako nové a pripravené na dlhý život. Povrchové nátery chránia drevo pred poveternostnými a mechanickými vplyvmi. 

najvyššia kvalita prémiových produktov

O privátnej značke EMPORIO

Privátne produkty sa dostávajú stále viac do povedomia zákazníkov v maloobchodoch , ale aj veľkoobchodoch v stavebníctve. Stávajú sa významným doplnkom v rámci širokej ponuky stavebných materiálov našich obchodných partnerov. Sú synonymom kvality a zaujímavých cien.

značka EMPORIO

EMPORIO znamená vo voľnom preklade obchodné miesto , veľký obchodný dom. Práve v takých priestoroch našich obchodných partnerov môžete získať kompletný sortiment produktov našej privátnej značky EMPORIO.

Kde nás nájdete

Referencie