PRODUKTY

Tepelnoizolačné dosky z expandovaného polystyrénu (EPS), ktoré obsahujú až 98 % vzduchu. Jeden z najlepších existujúcich prirodzených izolantov.

Tepelnoizolačné dosky z extrudovaného polystyrénu (XPS) pre energeticky úsporú izoláciu od pivnice až po strechu. Odolávajú extrémnemu tlaku a vlhkosti.

Austrotherm UNIPLATNE sú vodotesné, obojstranne povrchovo upravené tepelnoizolačné dosky z extrudovaného polystyrénu XPS vystužené sklotextilnou mriežkou a pokryté maltou s univerzálnym využitím v interiéri, ako aj v exteriéri.

najvyššia kvalita prémiových produktov

O značke AUSTROTHERM

Rakúska skupina Austrotherm je špecialistom na kvalitnú tepelnú a zvukovú izoláciu so silnou orientáciou na budúcnosť a inovácie v strednej a východnej Európe. Skupina Austrotherm sa zaoberá výrobou a predajom polystyrénu v 11 krajinách Európy a už viac ako 60 rokov prináša riešenia, ktoré ľuďom pomáhajú šetriť energie. To všetko vďaka permanentnému vývoju, profesionálnej výrobe a presadzovaniu tepelnoizolačných materiálov, ktoré sú ohľaduplné k životnému prostrediu.

VIAc ako 30 rokov na slovensku

Spoločnosť Austrotherm pôsobí na Slovensku od roku 1991 a patrí medzi top 3 najväčších predajcov v segmente výroby a predaja tepelných izolácií. Sídlo spoločnosti v Slovenskej republike je v Bratislave, kde sa nachádza aj výrobný závod na výrobu expandovaného polystyrénu EPS.

Kde nás nájdete

Referencie