Naše projekty

Hotel Green

Hotel Green*** na Kubínskej holi je skvelým miestom pre aktívnu, či pasívnu dovolenku najmä pre rodiny s deťmi, seniorov a všetkých ľudí, ktorí hľadajú kľud a bezprostredný dotyk prírody. Hotel leží priamo na okraji lesa v tesnej blízkosti strediska Kubínska hoľa.

Rezidencia Komenského

Myšlienkou developera je zmeniť prostredie a získať novú tvár tejto výnimočnej lokality, ktorá spája široký Bulvár s historickým centrom mesta plným obchodov, malých kaviarní, voňavého jedla a letných terás. Vidíme kvalitnejší životný priestor so spokojnými obyvateľmi žijúcimi v krajšom domove v harmónii so svojimi rodinami, ktorý sme im spoločne vytvorili.

Oravská knižnica Antona Havoštiaka

Oravská knižnica Antona Habovštiaka je regionálnou kultúrnou, informačnou a vzdelávacou inštitúciou, ktorej zriaďovateľom je Žilinský samosprávny kraj.

Aquarelax Dolný Kubín

Aquapark AquaRelax je unikátne vodné dielo v centre Dolného Kubína. Jeho dominantou je Vodný svet s ponukou vodných atrakcií rôzneho druhu. V letnej sezóne majú návštevníci aquaparku k dispozícii aj vonkajší areál.

Kubínske terasy

Bytový komplex sa nachádza v tichej lokalite, s krásnym výhľadom na hory, ale zároveň blízko mestského centra. Vo všetkých obývacích izbách sú francúzske okná, vo väčšine bytov dokonca s panoramatickým rohom, ktorý poskytuje výnimočný výhľad na okolie.

Splníme Vaše stavebné sny

Kontaktujte nás ešte dnes a my sa postaráme o to, aby sme Váš vysnívaný dom premenili na skutočnosť.